Уредот не е поддржан! Прашања и одговори.

40 ТВ канали -
насекаде, во секое време и
на сите уреди

Назад кон почетна страница

Vip NOW телевизија

Со Vip NOW добивате пристап до 40 најгледани ТВ канали на Вашиот смартфон, таблет или компјутер/лаптоп.

ТВ канали


Национални

МТВ 1
МРТ 2
Собраниски Канал
Сител
Канал 5
ТВ Нова
Телма
Алфа
Alsat M
24 Вести
TV21
TV Shenja

Регионални

RTL
RTL 2
RTL Living
RTL Kockica
Grand
Jugoton
N1
РТРС
TV 1
Atlas TV

Филмски

TV 1000
Film Box Plus

Спортски

Sport Klub 1
Sport Klub 2
Sport Klub 3
Fight Channel

Забавни

FLN
Travel Channel
Da Vinci Learning

Документарни

Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History

Музички

Smash Hits
Kiss
Magic